11 ℃
teraz
9 ℃
noc
Zobacz temat
Eaglets Chopper Team » GRUPY REGIONALNE » Mazowsze
 Drukuj temat
Zlot Mazowszan
ATAME
Odświeżam temat. Idzie wiosna i wraz z nią kolejny sezon. Może ktoś chciałby się spotkać lub wspólnie pojeździć (okolice warszawy, Legionowa)
 
pluslike
Jeśli o mnie jeszcze nie teraz - zadeklarowałem wielokrotnie zmiany na Eaglets, więc przed zakupem maszyny i prawkiem modernizacja serwisu czeka.
 
Robert1989
jestem na etapie ogarniania padaki :P jak ogarne to bardzo chetnie tylko cześci potrzebne pisałem posta ale widze ze dalej odpowiedzi nie ma :P ja z Minska Mazowieckiego jak cos :)
 
pluslike
Napisz na shoubox lub fb - mamy dwa fanpage dla tych, co wolą Choppery i opcja sportowa . Co do braku odpowiedzi każdy ma swoje powody - jedni brak czasu, inni czekają na zmiany aż pojawiają się działy dla większych pojemności , ale jedno jest pewne boty tu non stop zaglądają próbując siać spam. Dlatego mamy pod górkę a jeszcze niektórzy tworzą oprogramowanie do zakładania sztucznych profili i różnego rodzaju dziadostwa.

Co do Mińska Mazowieckiego to rowerem dojadę ...jak złapię formę - w tamtym sezonie dojechałem do Siedlec tylko gorzej z powrotem, bo pociągi już nie kursowały :) koczowałem na dworcu.

Jakby co daj namiary na priv, jak załatwię tutaj finanse wezmę się za zakup maszyny i prawko jak zrealizuję wcześniejsze deklaracje, może jeszcze nie ten sezon u mnie, ale nie zrezygnuję z dwóch kółek :)
Edytowane przez pluslike dnia 25-03-2018 02:02
 
ATAME
Odświeżam temat. Ktoś chętny na jakiś wypad w ramach zakończenia wakacji ?
 
Przejdź do forum: