Eaglets Chopper Team zrzesza bikerów z całej Polski posiadajacych: Kinga (Kinroad XT50Q/Leike LK50Q), Aprilię Classic, Red Rose, Gilerę Eaglet oraz Jinchenga Knighta.

Forum działa (w kolejnych odsłonach) nieprzerwanie od maja 2007 roku.

www.eaglets.pl

Zobacz temat
Eaglets Chopper Team :: EAGLETS CHOPPER TEAM :: Pytania i propozycje
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Porządki na forum - prośba o pomoc
pluslike
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2015 22:05
Administrator

Data rejestracji: 13.06.12
Reputacja: 0
Diamenty: 0
Ostrzeżeń: 0/6
Dziś przejrzałem wyrywkowo jeden temat i zauważyłem, że brak jest staranności w publikowanych postach.

Moje uwagi

- Źle wklejone linki w treść wypowiedzi
- Wielokrotne cytowanie jednego autora na zasadzie re: re: re: re: ---> post się rozjeżdża
- Nieaktywne linki , informacje i bannery w sygnaturach
- Nawet Administratorzy powielają te błędy i brak jest należytej kontroli nad niektórymi tematami.

Można wymienić też inne problemy spowodowane złym skryptem, przerwami w działaniu forum i inne czynniki niezależne od nas. Forum trzeba uporządkować zanim przepniemy bazę pod nowy serwis. Kto chce w tym uczestniczyć - jakie inne problemy powinniśmy rozważyć przy porządkowaniu forum oraz jaki termin sobie na to dajemy i kto z was w tym pomoże ? Sam tego nie zrobię, ponieważ już w tej chwili mam oprócz pracy mnóstwo innych spraw . Po uporządkowaniu forum żelazną zasadą będzie rzeczywiste utrzymanie porządku i systematyczna moderacja tematów. Za chwilę zginiemy w tym bałaganie.

Chętne osoby do pomocy proszę o zgłoszenia pod tematem i nie róbmy z tego dyskusji o naszych grzechach czy sytuacji forum z lat uprzednich. Chodzi o konkretne sugestie i konkretny podział ról oraz listę wytycznych, aby nasza praca poszła sprawnie.
www.forumdieta.pl

Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:
Przeskocz do forum: