11 ℃
teraz
9 ℃
noc
Zobacz temat
Eaglets Chopper Team » EAGLETS CHOPPER TEAM » Pytania i propozycje
 Drukuj temat
Porządki na forum - prośba o pomoc
pluslike
Dziś przejrzałem wyrywkowo jeden temat i zauważyłem, że brak jest staranności w publikowanych postach.

Moje uwagi

- Źle wklejone linki w treść wypowiedzi
- Wielokrotne cytowanie jednego autora na zasadzie re: re: re: re: ---> post się rozjeżdża
- Nieaktywne linki , informacje i bannery w sygnaturach
- Nawet Administratorzy powielają te błędy i brak jest należytej kontroli nad niektórymi tematami.

Można wymienić też inne problemy spowodowane złym skryptem, przerwami w działaniu forum i inne czynniki niezależne od nas. Forum trzeba uporządkować zanim przepniemy bazę pod nowy serwis. Kto chce w tym uczestniczyć - jakie inne problemy powinniśmy rozważyć przy porządkowaniu forum oraz jaki termin sobie na to dajemy i kto z was w tym pomoże ? Sam tego nie zrobię, ponieważ już w tej chwili mam oprócz pracy mnóstwo innych spraw . Po uporządkowaniu forum żelazną zasadą będzie rzeczywiste utrzymanie porządku i systematyczna moderacja tematów. Za chwilę zginiemy w tym bałaganie.

Chętne osoby do pomocy proszę o zgłoszenia pod tematem i nie róbmy z tego dyskusji o naszych grzechach czy sytuacji forum z lat uprzednich. Chodzi o konkretne sugestie i konkretny podział ról oraz listę wytycznych, aby nasza praca poszła sprawnie.

Przejdź do forum: