Eaglets Chopper Team zrzesza bikerów z całej Polski posiadajacych: Kinga (Kinroad XT50Q/Leike LK50Q), Aprilię Classic, Red Rose, Gilerę Eaglet oraz Jinchenga Knighta.

Forum działa (w kolejnych odsłonach) nieprzerwanie od maja 2007 roku.

www.eaglets.plZobacz temat
Eaglets Chopper Team :: EAGLETS CHOPPER TEAM :: Ogłoszenia
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Szukam uczestników na wyprawę motocyklową
pluslike
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07-06-2017 00:53
Administrator


Postów: 46
Data rejestracji: 13.06.12
Reputacja: 0
Diamenty: 0
Ostrzeżeń: 0/6
W okresie urlopowym lub tuż przed planujemy różne wyjazdy, ale czasem nie ma z kim ich realizować. Do tego wyjazdy w większym gronie gwarantują większe bezpieczeństwo czy też można liczyć na wzajemną pomoc np. w kwestiach technicznych. Ten temat jest stworzony z myślą o osobach, które chcą się ogłosić z zamiarem znalezienia osoby bądź osób do wspólnych wyjazdów, a nawet na zloty ( nie musi być od razu po Europie) .

Podajecie tutaj cel podróży, wiek, kogo szukacie, można zostawić kontakt , a osoby zainteresowane nie spamują w temacie tylko piszą na priv do ogłoszeniodawcy / czyni . Jeśli dana osoba będzie mieć komplet proszę mnie poinformować zaznaczę że dane ogłoszenie jest już nieaktualne.

Tutaj nie wypowiadamy się czy ten temat to fajny pomysł etc. wszelkie wypowiedzi nie na temat będą usuwane. Przypominam, że konta po rejestracji muszą poczekać na weryfikację przez admina - ewentualnie można napisać na kontakt małpa eaglets.pl - spam będzie usuwany.

Po udanej wyprawie będziemy wdzięczni za materiał zdjęciowy i opisy z podróży, które pomogą innym w lepszym przygotowaniu ich wyjazdów.
www.forumdieta.pl
 
Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:
Przeskocz do forum: